Duševné vlastníctvo predlohy

Dňa 11.11.2021 som urobila na našej stránke Vyhlásenie:

            V priebehu posledných dní, ma priatelia upozornili na to, že sa moje prehlásenie šíri po internete na rôznych webových stránkach, ako verejná listina. Prehlásenie som ponúkla priateľom s dôverou, že sa dostane do tých správnych rúk. Vzhľadom na to, že sú v tejto reálnosti rôzne bytosti, za ktoré nikto neručí, tak bolo naše prehlásenie v mnohých prípadoch scudzené, použité a verejne prezentované na rôznych stránkach BEZ NÁŠHO SÚHLASU. Tieto bytosti si zrejme neuvedomujú Kon Príčiny a následku a Kon Času. Do prehlásenia som vložila vlastný obraz a informáciu. Bytosti, ktoré toto prehlásenie použijú bez môjho súhlasu a nebude použité v súlade s najčistejšími SVETLÝMI ÚMYSLAMI budú okamžite preberať Karmu celého nášho Rodu. Ako to už býva, keď sa niekto zviditeľní vo Svetle, tak preberajú svoju iniciatívu bytosti, ktoré sú prízemné a spochybňujú Vašu prácu, tvorenie, energiu a čas. Začnú šíriť dezinformácie, povyšovať sa nad Vami, verejne Vám ubližovať a spájajú Vašu prácu s rôznymi spolkami, organizáciami, sektami a pod. od čoho sa dištancujeme.

My odkazujeme týmto bytostiam:

“ Odmietame a neprijímame vašu energiu a vraciame vám ju späť!“

11.11.2021

Dňa 31. júla 2022 sa opäť objavila moja Predloha prehlásenia – duševné vlastníctvo na stránkach:

https://nzosr.sk/vseobecne-globalne-dokumenty/dokumenty-zivy-clovek/

Takmer pred pol rokom som pani Bornayovú prostredníctvom e-mailu upozornila na to, že uverejnili na svojej stránke moju Predlohu prehlásenia bez môjho súhlasu. Požiadala som ju, aby túto predlohu okamžite z ich stránky stiahla, pretože je to moje duševné vlastníctvo a nabila som si ho energiou proti jeho zneužitiu, na čo som ju upozornila. Pani Bornayová sa mi ospravedlnila a Predloha prehlásenia bola po čase z ich stránky stiahnutá.

Keďže sa moja Predloha prehlásenia opäť objavila na ich stránke, tak som poslala pani Bornayovej opäť výzvu s tým, že už bude niesť následky svojho konania.

Jej dcéra Vezuel uverejnila tento súkromný e-mail bez môjho súhlasu na verejne dostupnej stránke:

https://www.unitednewschannel.org/post/hrabo%C5%A1i-zlata-a-de%C5%A1truktori-du%C5%A1%C3%AD-slovensk%C3%A1-odno%C5%BE-%C5%BEiv%C3%A9ho-%C4%8Dloveka

Akokoľvek sa snaží pani Bornayová a jej dcéra tzv. Vezuel otočiť túto situáciu proti mne nepodarí sa jej to. Praktiky tvarov bez svedomia sú mi cudzie a nestotožňujem sa s nimi. Ak posudzujem ich ciele, prácu a smerovanie podľa toho ako konajú a komunikujú, tak mi z toho vychádza jednoznačný záver:

„Nepracujú pre Svetlo!“

PS: Koná Živý Človek tak, že scudzí inému duševné vlastníctvo a zneužije ho pre vlastné ciele? Záver si urobte sami 🙂

Deštruktívne myslenie, deštruktívne konanie a deštruktívna komunikácia podložené na zákernosti a podlosti je odsúdené k zániku. Pretože lož a podlosť treba neustále „prikrmovať“, kdežto Pravda – Istina je podporovaná energiou Stvoriteľa.

Pani Bornayová a tzv. Vezuel, odmietam vašu energiu a vraciam vám ju späť!

slávka z Rodu Murček

31.07.2022